Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów znajduje się we Wrocławiu Łąkowej 8. Warto dodać, iż jest ona najstarszą niepubliczną uczelnią w tym mieście, dzięki czemu dyplom tej uczelni jest ceniony zarówno na wrocławskim, jak i ogólnopolskim rynku pracy. Szkoła istnieje od 1995 roku i odnosi wiele sukcesów takich jak I miejsce na Dolnym Śląsku w rankingach „Wprost”, “Rzeczpospolitej” i “Perspektyw”.

wszif

Ponadto Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów zapewnia najwyższy komfort studiowania poprzez łatwy sposób przekazywania wiedzy, ograniczenie ilości niezbędnych zjazdów do minimum oraz umieszczanie materiałów wykładowych w systemie E-learningowym.

Inne zalety Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów to atrakcyjne czesne, lokalizacja w centrum miasta, atrakcyjne stypendia naukowe i socjalne oraz możliwość studiowania za granicą, dzięki współpracy z największymi polskimi przedsiębiorstwami, jak również organizacjami międzynarodowymi.

Inne atuty WSZiF to najlepsza kadra dydaktyczna, różnorodność kierunków studiów, pozytywna atmosfera, dostęp do wirtualnego dziekanatu oraz internetu, bezpłatne konsultacje z wykładowcami, a także indywidualnie ustalane terminy płatności za czesne.