Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Copernicus we Wrocławiu zaprasza osoby chcące kształcić się na kierunkach: informatyka, administracja oraz fizjoterapia. Jej największym atutem jest profesjonalna kadra naukowo-dydaktyczna oraz nowoczesne, zintegrowane programy nauczania zawierające pakiety przedmiotów pozwalających na swobodne poruszanie się w zawiłościach uwarunkowań prawnych instytucji administracyjnych po połączeniu z UE. Kolejną zaletą tej uczelni jest bardzo dobra baza dydaktyczna: pracownie multimedialne, pracownie baz danych, języków programowania - wszystkie pracujące w sieci z dostępem do Internetu. Uczelnia ta oferuje swoim studentom dostęp do sieci bezprzewodowej na terenie uczelni, a także dostęp do najnowszych technologii informatycznych - dzięki współpracy z czołowymi producentami oprogramowania. Ponad to uczelnia zapewnia swym studentom możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów producentów oprogramowania potwierdzających wiedzę specjalistyczną z wybranej przez studenta ścieżki np. Microsoft, Cisco, a także certyfikatów ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych) i międzynarodowego certyfikatu językowego - TELC (The European Language Certificates). Osoby zainteresowane studiami na tej uczelni powinny chwycić za pióro lub długopis i zapisać sobie adres Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania Copernicus lub odwiedzić jej stronę internetową, by zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji.

wyzsza_szkola_informatyki_i_zarzadzania_copernicus_we_wroclawiu

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania Copernicus we Wrocławiu