Jeśli interesują Cię studia na kierunkach takich jak: Informatyka, Turystyka i Rekreacja, bądź Filologia Angielska lub też Germańska dobrym wyborem może być Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej “Horyzont”. Ponadto wybierając Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej “Horyzont”, masz możliwość studiowania zarówno na studiach dziennych jak i zaocznych.

horyz

Najważniejszą zaletą Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej jest jej kadra, którą tworzą wybitni specjaliści, profesorowie z dużym dorobkiem zarówno zawodowym jak i naukowym.

Innym ważnym atutem Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej jest również profilowanie sylwetki zawodowej absolwenta, dzięki czemu w przyszłości będzie miał on większe pole manewru na nowoczesnym rynku pracy tak w Polsce jak i za granicą.

Inne zalety Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej “Horyzont” to między innymi: stypendium socjalne, stypendium w ramach ZPORP, stypendium naukowe, pomoc w uzyskaniu kredytu przez studenta na pokrycie kosztów czesnego, dogodna lokalizacja obu siedzib Uczelni, wirtualny dziekanat, a także doskonale wyposażone pracownie specjalistyczne i bezprzewodowy Internet na terenie uczelni.

Comments are closed.