Jeśli zdałeś maturę i interesujesz się logistyką oraz transportem, może dobrym rozwiązaniem dalszego kształcenia będą studia w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu powstała w roku 2001 we Wrocławiu. Szkoła ta została powołana do życia z inicjatywy Stowarzyszenia na Rzecz Budowy Wrocławskiego Zintegrowanego Centrum Logistycznego przy współpracy z grupą szkół ESIDEC w Metz, wrocławską Akademią Ekonomiczną, Politechniką Wrocławską, jak również Gminą Wrocław oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

slit

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością wśród kandydatów na studia, chcących po ich ukończeniu znaleźć ciekawą pracę zgodną z ukończonym kierunkiem studiów. Każdego roku na studia pierwszego stopnia przyjmowanych jest około 300 kandydatów, jak również około 200 kandydatów chcących rozpocząć studia podyplomowe, a także od roku 2007 Uczelnia przyjmuje kandydatów na studia magisterskie.

Jeśli, więc Twoje zainteresowania związane są z logistyką i transportem, a swoją przyszłość wiążesz właśnie z tym kierunkiem koniecznie odwiedź Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.